Fitmin

Fitmin dog Purity GF Adult Beef - 2 kg

Barkod: 8595237016044
Paylaş:
Ürüne Özel Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Orta ve büyük cins yetişkin köpekler için tam mama.

  Ham protein %24,3, ham sıvı ve katı yağlar %16,4, ham lif %4,1, ​​ham kül %7,5, kalsiyum %1,2, fosfor %0,88.

  FAYDALAR

  %73 HAYVAN KÖKENLİ PROTEİNLER

  Yavru köpekler ve hamile veya emziren tüm cins dişiler için tam değerli mamadır.

  Vücuttaki metabolik reaksiyonlar için gerekli olan (örneğin B12 ve tiamin) mükemmel bir B vitamini kaynağıdır. Kuzu eti büyüme, iyileşme ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için gerekli olan çinko içerir.

  Balık içeriği; tam değerli proteinler, yüksek biyolojik değere sahip yağlar, A ve D vitaminleri ve B grubu mineraller kaynağıdır - fosfor, flor ve sodyuma ek olarak özellikle tiroid fonksiyonu için gerekli olan iyottur.

  Kurt üzümü içeriği; (sözde Goji) içerdiği vitaminler ve eser elementler sayesinde organizmanın direnci ve bağışıklığı üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Görme gücünü güçlendirir, kan oluşumunu ve cilt durumunu iyileştirir.

  Elma, zengin bir eser element ve vitamin kaynağıdır, vücudu serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korumada rol oynayan antioksidanlar arasında yer alan C vitamini ve beta-karoten gibi. Esas olarak elma kabuklarında bulunan pektinler, sindirim üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

  Maydanoz - çok yüksek C vitamini ve folik asit içeriği için. Kanseri önlemede olumlu etkisi vardır, vücudun detoksifikasyonunu destekler ve kırmızı kan hücrelerinin üretimini destekler. S

  Devedikeni sütü; antioksidan özellikleri nedeniyle karaciğer hücrelerinin büyümesini destekler, karaciğer fonksiyonu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve toksinlere karşı korur.

  Papatya; sindirim ve üriner sistem üzerinde olumlu bir etki, iltihap önleyici ve antiseptik etkiler ve şişkinliği hafifletmek için. Kompleks olarak sindirim ve üriner sistem üzerinde olumlu etkisi vardır. vücudu serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korumaya dahil olan antioksidanlar arasında yer alır.

  Esas olarak elma kabuklarında bulunan pektinler, sindirim üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

  KOMPOZİSYON

  Et (%50 taze sığır eti, %20,4 kurutulmuş sığır eti, %3 domuz karaciğeri), patates, %15,5 bezelye, kümes hayvanları yağı, pancar lifi, keten tohumu, %2 ıspanak, bira mayası, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı (tokoferollerle işlenmiş) ), elma %1, bitkisel kompleks %1 (ısırgan ve melisa yaprağı, karahindiba yaprağı %0.23, papatya çiçeği ve ıhlamur çiçeği), yonca %1, mineraller, kabak %0.5, şitaki mantarı %0.4, hindiba kökü, kızılcık %0.1 , deve dikeni tohumları, glukozamin, yucca, kondroitin sülfat, doğal antioksidan kompleksi.

  1 KG KATKI MADDESİ İÇERİĞİ:

  Eser Elementler: demir 154 mg (demir şelatı, n-hidrat amino asitler ve demir sülfat monohidrat ile desteklenir), bakır 19 mg (bakır şelatı, n-hidrat amino asitler ve bakır sülfat pentahidrat ile desteklenir), manganez 38 mg (eklenir) manganez, n-hidrat amino asitler ve manganez oksit şelatı ile), çinko 170 mg (çinko şelatı, n-hidrat amino asitleri ve çinko oksit ile desteklenir), selenyum 0,2 mg (Saccharomyces cerevisiae tarafından üretilen organik bir selenyum formu ile desteklenir) CNCM I-3060), iyot 3,6 mg (susuz kalsiyum iyodür ile desteklenir),

  Vitaminler, Pro-Vitaminler ve Benzer Etkileri Olan Kimyasal Olarak Tanımlanmış Maddeler: vit. 17.200 iu, vit. D 3 1.300 iu, vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 300 mg, niasinamid 70 mg, vit. B17 mg, vit . B2 11 mg, vit . B6 9 mg, vit. B 12 150 µg, vit. C 300 mg, kalsiyum pantotenat 25 mg, folik asit 0.9 mg, biotin 0.5 mg, kolin klorür 950 mg, L-karnitin 140 mg;

  Duyusal Katkı Maddeleri: biberiye özü 100 mg;

  Doğal Koruyucular, Antioksidanlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.